Binance ve Akbank anlaştı! - Haberler - indir.com

Binance ve Akbank anlaştı!

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 39 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-03-03 14:01:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Sosyal Medya

Malta merkezli kripto para borsası devi Binance, Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olan Akbank ile anlaşma gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen anlaşma, Türkiye'deki kripto para yatırımcıları tarafından uzun zamandır beklenen TL bazında havale ve EFT işlemlerinin de barındırıyor. Anlaşmayla birlikte Türkiye'den hiçbir zahmet çekmeden Binance üzerinden kripto para işlemi gerçekleştirmek mümkün olacak.

Akbank, Dünyada Bir İlki Gerçekleştirerek Kripto Para Borsası Binance ile Anlaştı

Xiaomi'nin oyuncu odaklı telefonu Black Shark 3'ün özellikleri sızdırıldı!Xiaomi'nin oyuncu odaklı telefonu Black Shark 3'ün özellikleri sızdırıldı!

Kripto paralar, geçen zaman dilimi içerisinde eski ilgisini kaybetmiş olabilir. Ancak dünyanın önde gelen finans kuruluşları, kripto paraları hala ciddi bir yatırım aracı olarak kabul ediyor.

Türkiye'de kripto para yatırımcıları ve kullanıcıları, yurt dışındaki borsalarda da işlem yapabiliyorlardı. Fakat bu işlem oldukça zahmetli olabiliyordu. Ayrıca TL'yi başka bir para birimine çevirmek gerekiyordu. Akbank ise daha önce Ripple ile yapmış olduğu bir anlaşmanın benzerini şimdi de Binance ile gerçekleştirdi. Türkiye’deki Binance kullanıcıları artık Akbank ile işlem yapabilecekler. 

Akbank, doğrudan Binance ile entegre edilen dünyanın ilk bankası oldu

First Bank Ever to Integrate Directly with #Binance: @Akbank

Beginning today, users will be able to instantly deposit and withdraw Turkish Lira (TRY) on Binance via desktop and the iOS App with the most competitive fees in Turkey.https://t.co/V8tSlzJByp — Binance (@binance) March 2, 2020 

“Binance ile doğrudan entegre edilen ilk banka: @Akbank

Bugünden itibaren kullanıcılar, Binance masaüstü ve iOS uygulaması üzerinden Türkiye’deki en rekabetçi ücretlerle anında Türk Lirası (TRY) yatırabilecek ve çekebilecekler”

Binance yukarıda gördüğümüz paylaşımla Akbank anlaşmasını resmi olarak açıklamış oldu. TL cinsinden yapılacak olan işlemler için şimdilik masaüstü internet sitesi ve iOS uyglamasının açık olduğunu belirten şirket, bu anlaşmayı dünyada ilk defa Türk bankası Akbank ile yaptığını doğruladı.

Akbank ve Binance anlaşmasıyla neler sağlanıyor?

  • Binance kullanıcıları Akbank hesaplarıyla TL bazında işlemler yapabilecekler,
  • Alım satım, havale, eft işlemleri Binance üzerinden TL bazında gerçekleştirilecek,
  • İlk 2 hafta boyunca Türk Lirası işlemlerinde komisyon yok,
  • İlk 2 hafta boyunca banka hesabına Binance üzerinden para aktarmak ücretsiz, sonrasında 2,5 TL işlem ücreti olacak. 

Her şey sizler için!
2019'un en çok satan akıllı telefonları neredeyse hepsi Apple iPhone ve Samsung Galaxy2019'un en çok satan akıllı telefonları neredeyse hepsi Apple iPhone ve Samsung Galaxy

PAYLAŞ