Bilgisayar sektörünün lideri Casper oldu - Haberler - indir.com

Bilgisayar sektörünün lideri Casper oldu

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 4 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-03-04 20:31:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Donanım

Türkiye’nin teknoloji alanındaki en güçlü markalarından birisi olan 28 yıldır hizmet veren Türk markası Casper, “Tech Brands Turkey” araştırmasında “Bilgisayar Sektörü” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

 Pazarlamasyon ve Nielsen iş birliğiyle düzenlenen 23 farklı sektörde Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki “tüketici marka algısını” araştıran bir ödül programı olan T”ech Brand Turkey”in sahipleri, herhangi bir başvuru olmadan halk tarafından seçildi. “Tech Brands Turkey” araştırması, Nielsen Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde A, B, C1, C2 SES grupları ile gerçekleştirildi. Türkiye’nin en teknolojik markaları; açık uçlu sorularla Türkiye genelindeki tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda belirlendi. 

Yüksek Performanslı Casper Nirvana One A500 Serisi TanıtıldıYüksek Performanslı Casper Nirvana One A500 Serisi Tanıtıldı

Türkiye’nin en teknolojik markalarının belirlendiği ödüller; Tech Brands Turkey araştırması sonucunda toplamda 24 kategoride sahiplerini buldu. Türkiye genelinde 12 ilde ve 1000 kişilik tüketici kitlesi ile gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’nin teknoloji alanındaki güçlü markası Casper; birinci seçilen marka oldu. 

Ultra Şık Ultra Hafif: Casper Nirvana C400 Vitrinde!

Casper CEO’su Lamprecht ödül konusunda “Türkiye’de ilk kez düzenlenen bu ödül programında, tüketiciler tarafından lider marka seçilmek gurur verici. Casper olarak, müşterilerimiz için hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümler sunmayı kendimize ilke ediniyor ve dijitalleşme yolunda öncü olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi. 

Ülkemizin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül seramonisi olan Tech Day’de gerçekleştirilen Türkiye'nin En Teknolojik Markaları araştırması sonucunda “Bilgisayar Sektörü” kategorisinin lideri olan Casper, Grand Pera Emek Sahnesi'nde ekibiyle birlikte ödülünü aldı. Ödülü Casper adına; CEO Charlotte Anne Lamprecht, Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay, Kurumsal İletişim Uzmanı Emel Çatindağ aldı.

 


Yapay zeka harikası akıllı telefon: Casper VIA P3Yapay zeka harikası akıllı telefon: Casper VIA P3
Üstün yetenekleri ve güçlü tasarımıyla merakla beklenen Excalibur E600 satışa çıktı!Üstün yetenekleri ve güçlü tasarımıyla merakla beklenen Excalibur E600 satışa çıktı!

PAYLAŞ