Apple, 24 ay taksit ile iPhone satışına başladı! - Haberler - indir.com

Apple, 24 ay taksit ile iPhone satışına başladı!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 31 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-12-11 15:59:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Donanım

Apple Card, ülkemizde henüz aktif olmazken, ABD’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Tasarımı ve sunmuş olduğu avantajlı harcama seçenekleri ile dikkat çeken Apple Card, taksit ile iPhone satışına başladı. Ekim ayında ortaya çıkan detaylar doğrultusunda Apple Card sahipleri için iPhone satın alma noktasında taksitlendirme olacağı açıklanmıştı. Söz konusu gün geldi ve sıfır faiz ve 24 ay taksitin yanı sıra geri ödeme alma gibi birçok avantaj kullanıcılara sunuluyor.

Apple Card için 24 ay taksit imkanı başladı

Yeniden tasarlanan Apple Mac Pro'nun satış tarihi resmileştiYeniden tasarlanan Apple Mac Pro'nun satış tarihi resmileşti

Apple’ın söz konusu kredi kartını kullanarak alışveriş yaptığınız zaman harcamalarınızın yüzde 3’ü geri iade ediliyordu. Apple Store’dan iPhone satın alımında ise Apple Card kullananlar yıl sonuna kadar yüzde 6 geri ödeme alabilecekler. Bu noktada iki kat daha fazla bonus verileceğini belirtelim. Kart sahiplerinin bu fırsat için bir başvuru yapması gerekmiyor. Direkt bir şekilde Apple Store’dan satın alım işlemini gerçekleştirebilirler. Satın alınan cihaz, cüzdan uygulamasının alt kısmında gösteriliyor. Özellikle iPhone Yükseltme Programı ABD kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Bu sayede 24 ay faizsiz ödeme haricinde Apple Care+ yükseltme programı ile beraber 12 aylık ödeme sonrasında yeni çıkan iPhone modeli ile değişim yapılarak ödemeler devam ediyor. Ön yükseltme programına kayıt olan 64 GB iPhone 11 Pro Max için aylık 54.08 ödüyor. İlerleyen dönemlerde ülkemiz için Apple Card servisi aktif olur mu şuan için bilinmiyor.  


Apple tam 28 yıl aradan sonra CES 2020 fuarındaApple tam 28 yıl aradan sonra CES 2020 fuarında
Apple Pro Display XDR Türkiye fiyatı bir araba parası!Apple Pro Display XDR Türkiye fiyatı bir araba parası!

PAYLAŞ