Starbucks, Türkiye’deki mağazalarını ziyaret eden tüm misafirleri için sunmuş olduğu ücretsiz Wi-Fi hizmeti için Türk Telekom ile anlaştı.

Starbucks, Türkiye’deki mağazalarını ziyaret eden tüm misafirleri için sunmuş olduğu ücretsiz Wi-Fi hizmeti için Türk Telekom ile iş birliğine gitti. Şirket, tüm Starbucks misafirlerine kaliteli, hızlı ve güvenli internet deneyimi yaşatmak adına çalışmaya başladı. 

Türk Telekom WiFi deneyimi şimdi Starbucks mağazalarında

starbucks internet hizmeti icin turk telekom ile anlasti

Türk Telekom; stadyumlar, havalimanları, restoranlar, otobüs, feribot, uçak ve benzeri, toplu taşıma araçları ve binlerce lokasyonda yer alan Türk Telekom Wi-Fi noktalarını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bu anlamda Starbucks’ın Türkiye’nin 50 ilindeki 580 mağazasında misafirlerine sunduğu ücretsiz Wi-Fi hizmeti, Türk Telekom tarafından sağlanacak. Bu sayede Türk Telekom her geçen gün kendini daha da genişletmeyi başarıyor. 

Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser şunları dile getirdi;

“Herkes için erişilebilir iletişim’ ilkesi ve ‘insan odaklı’ yaklaşımımızla çözümler sunmaya devam ediyoruz.  Özellikle, çevrim içi etkinliklerin arttığı ve birçok şirketin uzaktan çalışma modelini tercih ettiği bu dönemde, teknolojimizi seferber ederek herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Türkiye genelinde binlerce WiFi noktasında günlük ortalama 30 bin kullanıcı toplam 17 TB (Terabayt) trafik yaratarak WiFi servisinden yararlanıyor. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile kahve severlerin önemli adreslerinden biri olan Starbucks mağazalarının tüm misafirlerine, kullandıkları operatör bağımsız olarak, ücretsiz WiFi internet hizmeti sunuyoruz.”

Apple, “dünyanın en değerli şirketi” olma unvanını kaybetti

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir