PES 2015 Hediye Ediyoruz!


Konami imzalı popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) oyununa ücretsiz olarak sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız EVET ise PES 2015 hediye kampanyamızdan faydalanmak için haberimizdeki detayları mutlaka okumalısınız.

30 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek ve herkesin katılımına açık olan 'Yılbaşı Hediyesi PES 2015' kampanyası için yapacağımız çekilişle sadece 1 kişi PES 2015'e sahip olabilecek. Çekilişi kazanan oyuncuya ise PES 2015, Steam üzerinden hediye kodu şeklinde verilecek.

'Yılbaşı Hediyesi PES 2015' kampanyasına katılmak için yapmanız gereken ise çok basit. Aşağıdaki kriterleri yerine getirerek çekilişe katılma hakkını kazanabilirsiniz.

1- Twitter'da sitemiz üzerinde bulunan herhangi bir oyunu ya da programı #indircom ve @indir_com etiketlerini kullanarak paylaşabilirsiniz. (1 çekiliş hakkı)

2- Facebook sayfamızdaki herhangi bir içeriği yine Facebook üzerinde paylaşarak, paylaştığınız adresi sayfamız üzerinden bize özel mesaj olarak iletebilirsiniz. (Facebook profiliniz herkese açık olmalı - 1 çekiliş hakkı)

*1. ve 2. maddeleri yerine getirenler 1'er çekiliş hakkına sahip olacaklar. Şimdiden iyi şanslar...