İçerik Oyunları 11 Mayıs'ta


İçerikle Pazarlama Konferansı'nın ikincisi bu sene 'İçerikOyunları' başlığıyla 11 Mayıs 2017 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Yeni nesil pazarlama trendleri, Youtube yayıncılığı, interaktif içerik, içerik ve topluluk, oyun tasarımı gibi konuların tartışılacağı konferansın bu yılki başlığı 'içerik oyunları', içerik pazarlamasının popüler temalarından Game of Thrones dizisine atıfta bulunuyor.

İlk geçen sene tertip eden konferansın bu seneki konuşmacıları arasında Mediacraft Türkiye temsilcisi Ersan Özer, Brandmap Dergisi Yayın Yönetmeni Bülent Fidan, İçerik Fabrikası'nın kurucusu Yaprak Özer, Poltio'nun kurucusu Ahmet Tosun, Vatansever Bilişim Genel Müdürü Şenol Vatansever, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden Tonguç İbrahim Sezen, Sofar İstanbul'un organizatörü Eda Demir, pazarlama ve satış analisti Serkan Uygur, oitheblog.com'un kurucuları seyehat bloggerları Öykü Doğan ve İdil Atay, Medina Turgul DDB'den Beliz Top bulunuyor.

Konferansta ayrı olarak nisan ayında gerçekleştirilen 'Sosyal Medya ve Markalar' konulu araştırmanın sonuçları da paylaşılacak.

Sosyal anket platformu Poltio'nun katkılarıyla interaktif hale getirilecek konferansa katılım geçen seneki gibi ücretsiz ve herkese açık olacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından düzenlenen  konferansla alakalı gelişmeleri Pazarlama 3.0 sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

11 Mayıs 2017 Perşembe program akışı konuşmacılar ve konular: