2018'in En Çok Beklenilen 6 Teknolojik Cihazı


2017 yılında teknolojik olarak birçok yenilik ve birçok yeni cihaz gördük. Ancak her yıl olduğu gibi bu senede geride kaldı ve artık 2018 ile beraber gelmesi beklenilen yeni teknolojiler hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu yıl iPhone X, Nokia 3310 gibi ilgi gören modeller gündeme damgasını vururken, bu içeriğimizde sizlere 2018'de karşımıza çıkacak olan 6 teknolojik ürünü derledik.

2018'de Gelecek Olan 8 Yeni Teknoloji

Magic Leap One AR

Yeni yıl ile beraber bu zamana kadar çıkmış olan en güçlü Arttırılmış Gerçeklik gözlüğünü görebiliriz. 1.9 milyar dolarlık finansman alan Magic Leap One teknolojisinin bu yeni ürünü 1000 dolar seviyelerinde olacak.

Red Hydrogen

Red markası tarafından üst seviye kamera modellerini 2018'de göreceğiz. Yılın ilk çeyreği ile piyasaya sürmesi beklenilen yeni Red Hydrogen akıllı telefonu ile mobil alanın kamera noktasında bir çağ yaratacağa benziyor.

Ataribox

Mario ve Word Soccer gibi efsane oyunları içeren Atari'nin yenilenmiş bir konsol versiyonunu 2018'de görebiliriz. Bu yeni ürün Linux sistemine sahip olacak ve HDMI ile USB girişleri bulunacak.

iPhone 8S ve 8S Plus

Apple tarafından 2018'de iPhone 8S ve 8S Plus modellerinin duyurulması bekleniyor. Cihazlar batarya ve kamera iyileştirmelerine sahip olarak gelmesi bekleniyor.

Apple iMac Pro

27 inçlik yeni büyüklüğü ve güçlü işlemcisi ile Apple'ın yeni iMac canavar modelinin tanıtılması beklentiler arasında bulunuyor. Ayrıca bu modelin 4999 dolar fiyat etiketlerine sahip olması da bekleniyor.

Oculus Go

Geçtiğimiz haftalarda Facebook CEO'su Mark Zuckerberg tarafından duyurulan yeni VR cihazının 2018'in ilk çeyreklerinde piyasaya girmesi bekleniyor.