indir.com haber künye

İmtiyaz Sahibi
Hasan Yaşar
hasan@imza.com

Genel Yayın Yönetmeni
İsmail Emrah Demirayak

Hasat Sk. No:52 Sisli Istanbul, 34382
0216 201 1002 (Pbx)
(Hafta içi 09:00-17:00)

www.indir.com

Hukuk Danışmanı
Av. İnan Soydan

İletişim Epostası
bilgi@indir.com


EDİTÖRLER

Taha Büyüktaş
taha@indir.com

Onur Köse
onur@indir.com

Zekican Kök

Yurdagül Orman

Özlem Özbek

Oyun Editörü
Duygu Darılmaz
duygu@indir.com

Gece Vardiyası Editörü
Can Yiğiterol
can@indir.com

Grafik Tasarım UI/UX
Hasan Yalçın

Frontend
Şirzat Aytaç

Mali Müşavir
Orhan Halavurt

Reklam Sorumlusu
İsmail Emrah Demirayak
bilgi@indir.com


Yazılım ve Teknik Destek
Caner Küçükbinar - caner@indir.com

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz indir.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin 

indir.com adlı program tanıtım ve haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@indir.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. İnan Soydan tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
indir.com Harici linklerin sorumluluğunu almaz.