Udacity - Learn Programming indiriliyor 
Udacity - Learn Programming

Udacity - Learn Programming indiriliyor

Tamamen kişileştirilmiş programlama uygulaması

İndirma Sayıları
Bugün : 0 - Dün : 0
Toplam : 0

Bugün, yarın işler için kendinizi hazırlayın ve Udacity ile ötesine. Dünyanın en tehlikeli alanlara becerileri portföy öne çıkmasını sağlayacaktır projeler oluşturmak olarak talep Usta. Değerli-değerli! -credential Kazanmak ve eğitim yoluyla kendilerini güçlendirdiklerini dünya genelinde öğrencilerin ilham milyonlarca katılın. 

Lansmanı yardımcı ya da kariyerini ilerletmek, ve tamamen kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi yönetmek için Udacity uygulamasını kullanın. Nanodegree programı öğrencileri bile bizim app yoluyla kimlik kazanmak olabilir! 

MASTER IN-TALEP BECERİ  Başlatma veya Veri Bilim, Derin Öğrenme, Yapay Zeka, Machine Learning, Android, iOS, ve daha bir kariyer ilerlemek.  Sağ app en kaliteli ücretsiz kurslar yüzlerce kaynakları: Tasarımdan Bilgisayar Bilimi için  Facebook, Google, Amazon, Github ve endüstri uzmanları ile geliştirilen ? Master ders materyali çok daha fazlası. 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖĞRENME YÖNET  ,Nanodegree öğrencileri uygulamasından sağ kişisel danışman erişmek!  öğrenin ve ilgi çekici sınavlar ve zorlu egzersizleri ile kendinizi test  programınıza ve son başvuru tarihinden takip edin

İndirme sınıfları vaktinden ve bir internet bağlantınız yoksa bile onları izlemek.  Airplay üzerinden oturumları yayınlayın.   

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri