Prime95 indiriliyor 
Prime95

Prime95 indiriliyor

Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın donanım araçlarına stres testi uygulayarak oluşabilecek sorunları erken tespit etmenizi sağlayan oldukça faydalı bir Mac OS PC Donanımları için Stres Testi Programıdır.

İndirma Sayıları
Bugün : 11 - Dün : 0
Toplam : 65

Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın donanım araçlarına stres testi uygulayarak oluşabilecek sorunları erken tespit etmenizi sağlayan oldukça faydalı bir Mac OS PC Donanımları için Stres Testi Programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılım oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir. Bu arayüzden dilediğiniz fonksiyona kolayca ulaşabilir ve test işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın günlük performansından memnun olabilirsiniz. Ancak sisteminizi yoracak olan 4K çözünürlükte video izleme, video oynatma ve oyun oynatma gibi yüksek performans isteyen işlemler sırasında sorun yaşayabilirsiniz.

İşte tam da bu amaç ile geliştirilmiş Prime95 yazılımı sayesinde bu sorunları erken tespit edebilir ve önlemini alabilirsiniz.

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri