Dyned indiriliyor 
Dyned

Dyned indiriliyor

Dyned, ilköğretim okullarında uygulanan bilgisayar destekli dil eğitim programıdır. Kurulumu oldukça basittir. Gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Program, bilgisayar programcıları, sanatçılar ve nöroglardan oluşan büyük bir ekip tarafından, uzun süre üze

İndirma Sayıları
Bugün : 2.802 - Dün : 29
Toplam : 220.198

Dyned, ilköğretim okullarında uygulanan bilgisayar destekli dil eğitim programıdır. 

Kurulumu oldukça basittir. Gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Program, bilgisayar programcıları, sanatçılar ve nöroglardan oluşan büyük bir ekip tarafından, uzun süre üzerinde düşünülüp tasarlanarak oluşturulmuştur. Beynin, dili öğrenme biçimine göre geliştirilmiştir.

Programın temel amacı İngilizce' nin kalıcı hafızaya yerleştirilebilmesini sağlamaktır. Blgisayar başındaki kullanıcılar program eğitmenleri tarafından yönlendirilmekte ve sınıfta işlenerek alınan bilginin 2-3 katı bilgi edinilmektedir.

İngilizce öğrenmek için klasik yöntemlerin dışına çıkan Dyned, kısa sürede İngilizce öğrenmenizive akıcı bir biçimde konuşmanızı sağlayacaktır.

Programı bilgisayarınıza kurmak ve sorunsuzca çalıştırabilmek için Winrar ve Quicktime yazılımları bilgisayarınızda kurulu olmalıdır. 

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri