Taksimetre Açılış Ücretleri BiTaksi'den!

17 Aralık'ta İstanbul'da yaşayan kullanıcılarına bir günlüğüne ücretsiz taksi imkanı sunan BiTaksi şimdi de, Ankaralılar için eşsiz bir kampanyaya imza attı. Yıl sonuna kadar sürecek olan kampanyada tüm taksimetre açılış ücretlerini BiTaksi ödeyecek.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 11 sn   Eklenme Zamanı : 2014-12-22 12:23:50
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

17 Aralık'ta İstanbul'da yaşayan kullanıcılarına bir günlüğüne ücretsiz taksi imkanı sunan BiTaksi şimdi de, Ankaralılar için eşsiz bir kampanyaya imza attı. Yıl sonuna kadar sürecek olan kampanyada tüm taksimetre açılış ücretlerini BiTaksi ödeyecek.

Ankaralılar için bugüne kadar pek çok kampanya düzenleyen BiTaksi'nin taksimetre açılış ücreti ödeme kampanyası 23 Aralık 2014 tarihinde başlayacak. Kredi kartlı ödemelerde geçerli olacak kampanya'da, taksi açılış ücreti olan 3.10 TL'lik bedel BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek.

Diyelim ki; kredi kartı sahibisiniz ve BiTaksi uygulaması üzerinden taksi çağırdınız, yaptığınız yolculuk da 10.45 TL tuttu. Bu bedelin 3.10 TL'si düşülecek ve siz sadece 7.35 TL ödeyeceksiniz.

23 Aralık Salı günü saat 00:01'de başlayacak olan BiTaksi kampanyası 31 Aralık Çarşamba günü saat 23:59'da son bulacak.

Tamamen ücretsiz olarak Android veya iOS cihazınızda kullanabileceğiniz BiTaksi uygulamasını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Daha Fazla Göster